DESKA PODŁOGOWA
Drewno, jako produkt przyjazny człowiekowi był od początków materiałem wykorzystywanym w jego życiu codziennym.
Na przełomie wieków niezmiennie jest używany jako materiał podłóg. Jako bardzo dobry izolator, przyjemny kolorystycznie i tworzący przyjazny klimat można sądzić, że z pewnością zawsze będzie z satysfakcją użytkowany. Ze względu na ekologiczne i przyjazne człowiekowi właściwości oraz zmienna kolorystykę, daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa. W pewnych okresach do wykańczania powierzchni drewna stosowano powłoki zawierające wiele szkodliwych i wręcz toksycznych składników. Jednocześnie powierzchnia drewna traciła na naturalności i stawała się odmienna od oczekiwań użytkowników.

Na szczęście obecnie jesteśmy świadkami procesu powrotu do naturalności i zaczyna się powszechne stosowanie naturalnych i przyjaznych człowiekowi materiałów do wykańczania powierzchni podłóg. Stosuje się wzorem naszych przodków oleje roślinne oraz woski pszczele.  

Oleje te, to: oleje sosnowe, rzepakowe, kokosowe lub lniane z dodatkiem wosku pszczelego – lub sam wosk. Oprócz walorów estetycznych mamy jednocześnie bardzo ważny aspekt zdrowotny. Bardzo pozytywnie oceniamy taki trend i z przyjemnością stosujemy je przy pracach podłogowych.

Na Skróty:

DRZWI:
- INVADO

- CLASSEN
- DRE
- POL-SKONE
- Erkado
- Intenso
- Voster
- Verte
- Porta
- RuckZuck
- Centurion


PANELE:
- CLASSEN

- KRONO ORIGINAL
- KRONOPOL
- TARKETT
- BALTERIO
- Vox
- Faus
- Quick Step
- RuckZuck
- Weninger


DESKA PODŁOGOWA
- Barlinek

- BAMBUS SKRĘCANY
- Styl Drzewa
- Jawor Parkiet
- Walczak

ORAZ:
- PANELE PCV
- PODKŁADY POD    PANELE
- MATY OCHRONNE
- ŚRODKI DO  PIELEGNACJI PODŁOGI
- LISTWY PRZYPODŁOGOWE
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych